Risk management – professional

  • Meerwaarde
  • Betrouwbaar
  • Persoonlijk
  • Onafhankelijk

U wil leven en ondernemen zonder zich zorgen te hoeven maken. Dan is de aanpak van Copper beslist wat u zoekt. Of het nu uw gezin, uw bedrijf of uw hobby betreft.

Verzekeren begint voor ons immers bij een diepgaande analyse van uw huidige situatie: wat zijn de voor u relevante risico’s en hoe staat u ervoor? In de auditfase gaan we op zoek naar de voor u meest geschikte producten. Daartoe doen we het nodige marktonderzoek en stellen we een vergelijking met uw bestaande verzekeringen op. Afsluitend doen we u een voorstel tot optimalisatie.

Copper beschikt over een eigen schadedienst. Zo wordt u snel en professioneel voortgeholpen wanneer u dat het meest nodig heeft. Met uw persoonlijk elektronisch dossier beschikt u bovendien op elk moment over een helder overzicht van uw dekkingen en volgt u de afhandeling van uw schadegevallen makkelijk op.

Professional

Als professional wil u natuurlijk dat uw veiligheid en die van uw medewerkers maximaal ingedekt is. Copper helpt u daarbij. Onze specialisten voor zelfstandigen en KMO’s vertrekken vanuit een uitgebreide risicoanalyse: samen met u inventariseren we de risico’s waarvoor u zich al of niet dient te verzekeren. Wij adviseren u ook over eventuele preventieve maatregelen die u kan nemen om bepaalde risico’s te beperken.

Aanbod

  • Brandverzekering
  • Machinebreuk
  • Bedrijfsschade
  • Alle Bouwplaats Risico’s
  • Burgerlijke aansprakelijkheid uitbating
  • Beroepsaansprakelijkheid
  • Bestuurdersaansprakelijkheid
  • Cyber Crime Liability
  • Arbeidsongevallen/Excedent
  • Alle risico’s elektronica
  • Hospitalisatieverzekering
  • Autoverzekering
  • Transportverzekering (CMR)

Team

Danny Govaert

Accountmanager Risk & Pension

danny@copper.be

Eddy Vancoppenolle

Advisor Risk & Pension

eddy@copper.be

Ilham Latrache

Advisor Risk & Pension

ilham@copper.be

Matthias Van der Perre

Accountmanager Risk & Pension

matthias@copper.be

Morgane Moscozo Perez

Advisor Risk & Pension

morgane@copper.be

Olivier De Pauw

Advisor Risk & Pension

olivier@copper.be

Patrick van Hal

Accountmanager Risk & Pension

patrick@copper.be

Direct koffie?

Maak onmiddellijk een afspraak of stuur ons een bericht via het contactformulier.

risico-professional