Risk management

  • Risico
  • Persoonlijk
  • Onafhankelijk
  • Prijs/kwaliteit

U wil leven en ondernemen zonder zich zorgen te hoeven maken? Dan is de aanpak van Copper Risk Management beslist wat u zoekt. Of het nu uw gezin, uw bedrijf of uw hobby betreft.

Verzekeren begint voor ons immers bij een diepgaande analyse van uw huidige situatie: wat zijn de voor u relevante risico’s en hoe staat u ervoor? In de auditfase gaan we op zoek naar de voor u meest geschikte producten. Daartoe doen we het nodige marktonderzoek en stellen we een vergelijking op met uw bestaande verzekeringen. Afsluitend doen we u een voorstel tot optimalisatie.

Copper beschikt over een eigen schadedienst. Zo kunnen we u snel en professioneel voorthelpen wanneer u dat het meest nodig heeft. Met uw persoonlijk elektronisch dossier beschikt u bovendien op elk moment over een helder overzicht van uw dekkingen en volgt u de afhandeling van uw schadegevallen makkelijk op.

verzekeringen

Goed om weten

  • Bent u motorrijder? Wij bieden u unieke tarieven dankzij partnerships met verschillende verzekeraars.
  • Bent u Expat? Copper werkt samen met verschillende partners op vlak van expat begeleiding waardoor we echt maatwerk kunnen aanbieden. Bekijk zeker onze expat website.

Aanbod verzekeringen

  • Brandverzekering
  • Autoverzekering
  • Motorverzekering
  • Fietsverzekering
  • Hospitalisatieverzekering
  • Reisverzekering
  • Familiale verzekering
  • Rechtsbijstandsverzekering
  • Uitvaartverzekering
  • Ongevallenverzekering
  • Huispersoneelsverzekering

Team

Arne Vits

Medewerker Schadedienst

arne@copper.be

Eddy Vancoppenolle

Advisor Claims & Corporate Insurance

eddy@copper.be

Elise Van Gijseghem

Risk advisor

elise@copper.be

Ilham Latrache

Advisor Corporate Insurance

ilham@copper.be

Matthias Van der Perre

Teamleader Verzekeringen

matthias@copper.be

Morgane Moscoso Perez

Advisor Private Insurance

morgane@copper.be

Patrick van Hal

Accountmanager Corporate Insurance

patrick@copper.be

Sylvie Van Cutsem

Accountmanager Corporate Insurance

sylvie@copper.be

Direct koffie?

Maak onmiddellijk een afspraak of stuur ons een bericht via het contactformulier.

risico-private